Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Kenttäratsastuskilpailut 26.07.2015.

  • Luokkiin otetaan enintään 30 osallistujaa.
  • Luokka pidetään jos siinä on vähintään viisi osallistujaa.
  • Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan enintään kolme ratsukkoa.
  • Jokaiselle osallistujalle ilmoitetaan tuloksista automaattisesti.
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti täällä.
  • Kolme ensimmäistä palkitaan.
  • Palkinnot sivun alhaalla.
  • VIP on 25.7.
  • Tulokset julkaisen 26.7.
  • Osallistumiset vieraskirjaan.
  • Osallistumiset muodossa:

Luokka

Ratsastaja - Ratsu

Luokat

1. Aloittelijaluokka (Osallistujia 23/30)
Helppo C, re 60cm, me 50cm (avoin kaikille)
2. Harrasteluokka (Osallistujia 21/30)
Helppo C, re 80cm, me 70cm (avoin kaikille)
3. Tutustumisluokka (Osallistujia 16/30)
Helppo C, re 90cm, me 90cm (avoin kaikille)
4. Helppo luokka (Osallistujia 17/30)
Helppo B, re 100cm, me 95cm (avoin kaikille)
5. CCI/CIC1 (Osallistujia 22/30)
Helppo A, re 110cm, me 100cm (avoin kaikille)
6. CCI/CIC2 (Osallistujia 16/30)
Helppo A, re 115cm, me 110cm (avoin kaikille)
7. CCI/CIC3 (Osallistujia 18/30)
Vaativa B, re 125cm, me 120cm (avoin hevosille)
8. CCI/CIC4 (Osallistujia 18/30)
Vaativa B, re 130cm, me 125cm (avoin hevosille)
9. CCI/CIC5 (Osallistujia 10/30)
Vaativa A, re 140cm, me 130cm (avoin hevosille)
 

        

Tulokset

1. Aloittelijaluokka

1. Anzkuli - Little Magnum 

2. Annika - Ame 

3. Miimu - H.D Monlain 

4. June Wolfberg - Rock Me Baby 

5. Bella - Litle Star 

6. Tepsu - Datter av Solskinn 

7. Amalie - Tuulispään Tilulilu

8. Bella - Rock Angel 

9. Bella - Football 

10. Lööppi - Midsummer Prince 

11. Nella - Luminka 

12. Vikke - Miracle 

13. June Wolfberg - Seventh Cherokee 

14. Amalie - Vinha vauhti 

15. Anzkuli - DD's Vazhi Mt'Vare ox 

16. Emilia-Menda 

17. Mirkku - Rivaldo II 

18. Miimu - Hilmiina 

19. Amalie - Hekoheko 

20. June Wolfberg - LK Over It 

21. Tepsu - White Warrior 

22. Anzkuli - Flames of Hatred 

23. Tepsu - Pystypäin 

2. Harrasteluokka

1. Miimu - Dangerous Agressive 

2. Sira - Starfight 

3. Annika - Lore 

4. Amalie - Ilonpilke 

5. June Wolfberg - Grandeur 

6. Miimu - SHRC's Miss Purity 

7. June Wolfberg - Ambassador 

8. Tepsu - Dreams Of Silver 

9. Amalie - Riemulaukaus 

10. Anzkuli - White Caramel 

11. Sanni - Come Back III 

12. Tepsu - Hawk of the Wind 

13. Aivi - Paquerino 

14. Annika - Snowflake Revenge 

15. Anzkuli - Gatawalja ox 

16. June Wolfberg - Cadillac 

17. Miimu - Safe and Sound 

18. Anzkuli - KV Jadu 

19. Emilia-Menda 

20. Amalie - Palava Halu 

21. Lilo - A.D. Don Cherry 

22. Tepsu - Tähden-Tuike 

23. Sira - Rosalee 

3. Tutustumisluokka

1. Emilia-Menda 

2. Aivi - Paquerino 

3. Lööppi - Wild Glenda 

4. June Wolfberg - Julter 

5. June Wolfberg - Charleston 

6. Anzkuli - Carousel's Hiawatha 

7. Hennie - Lady Pipariina 

8. Anzkuli - Niebla Luna Llena 

9. Lööppi - Wonderful's Beauty 

10. Hennie - Sweet Caramel 

11. Amalie - Hekoheko 

12. Sira - Fantastique 

13. June Wolfberg - Kryptonite ox 

14. Amalie - Palava Halu 

15. Anzkuli - Carousel's Diamond 

16. Amalie - Riemulaukaus 

       

4. Helppo luokka

1. Jansku - Jump Alexander 

2. Anzkuli - Element 

3. Tepsu - Dragon's Fire 

4. Aivi - Primadonna FGH 

5. Alcina - Concheta 

6. June Wolfberg - Nasta-Sampo 

7. June Wolfberg - Hovi-Herra 

8. Annika - Viki 

9. Alcina - Concetta 

10. Amalie - Tuulispään Tilulilu 

11. Amalie - Vinha vauhti 

12. June Wolfberg - Jitterbug 

13. skeleton - Thunder King 

14. Amalie - Ilonpilke 

15. Anzkuli - Blueberry's Flying Flower 

16. Alcina - Meoquane 

17. Anzkuli - Carousel's Mafiose 

5. CCI/CIC1

1. Alcina - Concetta 

2. Amalie - Riemulaukaus 

3. Kira - Creola Rosette 

4. Mirkku - Walid ox 

5. Tepsu - Dream Come True 

6. Alcina - Meoquane 

7. Tepsu - Knock Out 

8. June Wolfberg - Venus de Milo 

9. Mirkku - Sunfield's Wintermagic 

10. Amalie - Hekoheko 

11. Aivi - Primadonna FGH 

12. Annika - Life 

13. Lilo - Coca Cola CIEL 

14. Alcina - Cocheta 

15. Sira - Favory Szellö 

16. Juuli - Wild Child Gone Crazy 

17. Miimu - Pure Strength 

18. June Wolfberg - Lances DFC 

19. Lilo - Believe In Your Dreams CIEL 

20. Pammee - Twister 

21. Mirkku - Eternal Flame 

22. Juuli - Fast Faster Fastest 

6. CCI/CIC2

1. Sira - Star of Pluto 

2. Zachary - Paso Doble

3. Juuli - Fast Faster Fastest 

4. Catherine - Little Black Charlene xx 

5. Anzkuli - DD's Unique ox 

6. Pammee - Twister 

7. Jansku - Jump Alexander 

8. Zachary - Zepre Doligo 

9. Annika - Vero 

10. June Wolfberg - Lances DFC 

11. Zachary - Cinderella 

12. Anzkuli - Distant Rain 

13. June Wolfberg - Venus de Milo 

14. Juuli - Wild Child Gone Crazy 

15. Anzkuli - Catherine II 

16. Hennie - Roquefort 

 

 

 

 

 

        

7. CCI/CIC3

1. Aivi - Orion RGE 

2. Juuli - Wild Child Gone Crazy 

3. Alcina - Patamon 

4. Velga - Lucky Strike 

5. Juuli - Fast Faster Fastest

6. Annika - Capu 

7. Zachary - Cinderella 

8. Sira - Princess Safrano 

9. Lööppi - Black Dragon 

10. June Wolfberg - Venus de Milo 

11. Alcina - Concetta 

12. Zachary - Roadway Dragon 

13. Zachary - Ecuador 

14. Sira - San Jardinillo 

15. June Wolfberg - Lances DFC 

16. John - McMonrey's Be Friendly 

17. Alcina - Tateviho 

18. Lööppi - Navarro 

8. CCI/CIC4

1. Sira - Princess Xenia 

2. June Wolfberg - Venus de Milo 

3. Aivi - Orion RGE 

4. Zachary - Roadway Dragon 

5. Miimu - H.D Mocca Master 

6. Anzkuli - Lady of the Lake 

7. Alcina - Concetta 

8. John - McMonrey's Be Friendly 

9. Zachary - Cinderella 

10. Velga - Zafir 

11. Juuli - Fast Faster Fastest 

12. Alcina - Tateviho 

13. Anzkuli - Nappelshom 

14. Alcina - Patamon 

15. Anzkuli - Butterfly On Your Right Shoulder Al Broma ox 

16. June Wolfberg - Lances DFC 

17. Juuli - Wild Child Gone Crazy 

18. Zachary - Ecuador 

9. CCI/CIC5

1. Annika - Valkoinen Kuningatar 

2. Miimu - H.D Mocca Master 

3. Alcina - Patamon 

4. Juuli - Wild Child Gone Crazy 

5. Zachary - Roadway Dragon 

6. June Wolfberg - Venus de Milo 

7. Alcina - Tateviho 

8. June Wolfberg - Lances DFC 

9. Tepsu - Orlando 

10. Juuli - Fast Faster Fastest 

 

 

Tulokset ilmoitetaan...

Oriasema Upside

Sunfield

Spring Hill Racing Center

Hunajapuun virtuaalitalli

Mäkiharju

Kasvatustalli Castro

Green Hills

Kisatalli Hopeasatula

Kaukovalta

Orion RGE

Primadonna FGH

Rivervale

Jump Alexander

Come Back III

Ruusumäen tila

Ouroboros

Moonrise

Kalevan talli

Aatteen virtuaalinen suursiittola

Cavaletti

Kalevan talli

Cielo

Palkinnot

Palkinnot Equestrian PRO

1. Aloittelijaluokka, 2. Harrasteluokka, 3. Tutustumisluokka, 4. Helppo luokka:

1 sija   + 500 v€     

2 sija   + 300 v€                        3 sija  + 100 v€

5. CCI/CIC1, 6. CCI/CIC2, 7. CCI/CIC3, 8. CCI/CIC4, 9. CCI/CIC5:

1 sija   + 700 v€

2 sija    + 500 v€                        3 sija    + 300 v€

Onnea kisoihin!

Tämä talli on virtuaalitalli.

©2018 Lumen hohde - suntuubi.com